Profil spoločnosti - Reproduktory, subwoofery, zosilňovače, mixážne pulty, mikrofóny, ozvučovacie systémy

 
 

Profil spoločnosti

Vážení priatelia kvalitného zvuku,
vitajte na stránkach firmy BS Acoustic.

Sme výrobca a dodávateľ ozvučovacej, multimediálnej a svetelnej techniky! 
Na slovenskom a českom trhu pôsobíme už viac ako 25 rokov a veríme, že za túto dobu sme si získali priazeň tisícok spokojných zákaznikov v niekoľkých krajinách sveta. Naše výrobky najdete okrem Slovenskej a  Českej republiky aj v Poľsku, Maďarsku, či Chorvátsku.
Vyrábame pre Vás predovšetkým reproduktory, reprosústavy a špeciálne ozvučovacie systémy. V našej ponuke nájdede tiež kvalitné produkty pre domáce a profesionálne ozvučenie, PA techniku (public adress), určenú pre montážne firmy, ktoré inštalujú ozvučenie budov, vonkajších areálov a samozrejme, prenosné ozvučovacie systémy.
Naše výrobky si môžete všimnúť v budovách ako sú výrobne firmy, obchodné prevádzky, hotely, školy, a pod. Medzi našich zákazníkov tiež patria mestá a obce, ktorým dodávame špecialne ozvučovacie systémy, či reproduktory.
Na slovenskom a  českom  trhu zastupujeme viaceré spoločnosti z celého sveta: Accusonic (CAN), Fonestar (ES) , Lotronic (BE) , Masteraudio (IT), Hill (GB). Vďaka exkluzívnemu zastúpeniu v rámci Slovenskej a  Českej republiky rozširujú výrobky týchto spoločností našu ponuku zvukovej a svetelnej techniky o unikátne produkty, ktoré nenájdete u žiadneho iného obchodníka.
Najvyššou prioritou našej spoločnosti je kvalita spracovania zvuku, a to nie len v súčasnosti, ale aj v budúcnosti. Samozrejmosťou je nenáročná a spoľahlivá prevádzka produktov, bezvýhradná bezpečnosť pre používateľa, a to všetko v priaznivom pomere výkon - cena. V prípade potreby sme Vám pripravení poskytnúť poradenstvo v oblasti riešenia ozvučenia a vypracovať konkrétne projekty a návrhy ozvučovacích a svetelných systémov.
Rovnako dôležité je pre nás partnerstvo s našimi odberateľmi a dodávateľmi s ktorými si udržiavame nadštandardné a priateľské vzťahy, založené na otvorenej komunikácii a promptnom riešení akýchkoľvek problémov.
Pretože tím BS ACOUSTIC tvoria ľudia pre ktorých je zvuk a hudba zdrojom energie, neustály vývoj a zlepšovanie kvality výrobkov sú hnacou silou našej spoločnosti.

 
 


Stanislav Baláž

Konateľ spoločnosti