Profil spoločnosti - Reproduktory, subwoofery, zosilňovače, mixážne pulty, mikrofóny, ozvučovacie systémy

 
 

Profil spoločnosti

Vážení priatelia kvalitného zvuku,
vitajte na stránkach firmy BS Acoustic.

Firma BS Acoustic bola založená v roku 1992. Jej činnosť bola zameraná na výrobu Hi-Fi a profesionálnych reprosústav. Postupne sme rozšírili výrobné priestory a výrobný sortiment sa rozšíril o veľké množstvo výrobkov z oblasti ozvučovacej techniky. V roku 2002 sme sa transformovali na s.r.o.. Obchodné aktivity postupne rozšírili náš sortiment o desiatky nových produktov ako je bezdrôtový rozhlas pre mestá a obce a požiarny evakuačný rozhlas. Naše výrobky sa postupne začali exportovať do viacerých krajín ako napr.: ČR, Poľsko, Chorvátsko, Rusko, Azerbajdžan, Maďarsko, Dubai atď. Našim cieľom je maximálna spokojnosť zákazníka, preto riešime a vyrábame zariadenia na základe požiadaviek našich zákazníkov. Za naše výrobky sme získali ocenenia ako napríklad "Zlatá Incheba" za prenosný ozvučovací systém DAS100CD, alebo pohár za 1. miesto v súťaži Autohifi na tuningovom zraze v Trenčíne, kde náš Showcar ocenili za najlepší zvuk.

 Prioritou ozvučovacích systémov je kvalita spracovania zvuku, nenáročná a spoľahlivá prevádzka. Samozrejmosťou je bezvýhradná bezpečnosť pre užívateľa a to v priaznivom pomere výkon - cena. Ponúkame Vám nielen tovar, ale samozrejme aj technickú podporu. Vypracovanie projektov a návrhov ozvučovacích systémov je pre nás samozrejmosťou. Dodávame a inštalujeme ozvučovacie systémy po celom území SR.

Pre vyššiu kvalitu našich produktov a služieb sa pripravujeme aj na certifikáciu ISO 9001.

V prvej polovici 2008 sme otvorili nové rozšírené priestory našej podnikovej predajne v Radošovciach, kde si v našich SHOWROOM-och môžete prísť vyskúšať nami ponúkanú HIFI a PROFI techniku.

Od roku 2009 naša firma pôsobí aj na území Českej republiky prostredníctvom dcérskej spoločnosti BS ACOUSTIC CZ, ktorá distribuuje naše produkty na území ČR.

 Naša firma okrem svojich výrobkov ponúka aj produkty ozvučovacej techniky viacerých svetových firiem, ako napríklad AKG, Behringer, JBL, a pod.

Postupne sme sa stali výhradným distribútorom pre Slovenskú republiku viacerých zahraničných partnerov, ako napr. Lamba (KAM), Lotronic, LTC, Ibiza, BST, Hill Audio, Fonestar, a pod. 

 
 


Stanislav Baláž

Konateľ spoločnosti