O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

O nás

Vážení priatelia kvalitného zvuku,
vitajte na stránkach firmy BS ACOUSTIC.

Sme výrobca a dodávateľ ozvučovacej, multimediálnej a svetelnej techniky.
Na slovenskom a českom trhu pôsobíme od roku 1993 a veríme, že za túto dlhú dobu sme si získali priazeň tisícov spokojných zákaznikov v niekoľkých krajinách sveta. Naše výrobky najdete okrem Slovenskej a  Českej republiky aj v Poľsku, Maďarsku, či Chorvátsku.

Vyrábame pre vás predovšetkým reproduktory, reprosústavy a špeciálne ozvučovacie systémy. V našej ponuke nájdete tiež kvalitné produkty pre domáce a profesionálne ozvučenie, PA techniku (public adress), určenú pre montážne firmy, ktoré inštalujú ozvučenie budov, vonkajších areálov a samozrejme, prenosné ozvučovacie systémy.

Naše výrobky si môžete všimnúť v budovách ako sú výrobne firmy, obchodné prevádzky, hotely, školy, a pod. Medzi našich zákazníkov tiež patria mestá a obce, ktorým dodávame špecialne ozvučovacie systémy, či reproduktory.

Na slovenskom a  českom  trhu zastupujeme viaceré spoločnosti z celého sveta: Accusonic (CAN), Fonestar (ES), Lotronic (BE), Masteraudio (IT), Hill (GB). Vďaka exkluzívnemu zastúpeniu v rámci Slovenskej a  Českej republiky rozširujú výrobky týchto spoločností našu ponuku zvukovej a svetelnej techniky o unikátne produkty, ktoré nenájdete u žiadneho iného obchodníka.

Najvyššou prioritou našej spoločnosti je kvalita spracovania zvuku, a to nie len v súčasnosti, ale aj v budúcnosti. Samozrejmosťou je nenáročná a spoľahlivá prevádzka produktov, bezvýhradná bezpečnosť pre používateľa, a to všetko v priaznivom pomere výkon - cena. V prípade potreby sme vám pripravení poskytnúť poradenstvo v oblasti riešenia ozvučenia a vypracovať konkrétne projekty a návrhy ozvučovacích a svetelných systémov.
Rovnako dôležité je pre nás partnerstvo s našimi odberateľmi a dodávateľmi s ktorými si udržiavame nadštandardné a priateľské vzťahy, založené na otvorenej komunikácii a promptnom riešení akýchkoľvek problémov. 

Pretože tím BS ACOUSTIC tvoria ľudia pre ktorých je zvuk a hudba zdrojom energie, neustály vývoj a zlepšovanie kvality výrobkov sú hnacou silou našej spoločnosti.

 

NÁŠ TÍM

 

Konatel - Stanislav Baláž
Stanislav Baláž
konateľ

 

Konateľ - Jana Balážová
Jana Balážová
konateľ (ekonóm)

 

Marcel Horňák - manager
Marcel Horňák
obchodný riaditeľ

 

Veronika Poláková - manager
Veronika Poláková
obchodný manažér

 

Ing. Marek Slusarčík - IT, manager
Ing. Marek Slusarčík
IT manažér

 

Michal Sedlák - manager
Michal Sedlák
obchodný manažér pre ČR

                       

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia