Naše značky

Kategórie
 
 
 
 
 

BSA

BSA je naša vlastná slovenská značka pod záštitou našej spoločnosti BS ACOUSTIC. Táto značka vznikla pre označovanie vlastných výrobkov profesionálnej a inštalačnej ozvučovacej techniky. Zhmotňuje viac ako 26 rokov skúseností na trhu ozvučovacej a svetelnej techniky. Neustále sa snažíme sledovať nové trendy v tejto oblasti a prinášať výrobky, ktoré spĺňajú vysoký štandard kladený používateľmi. Všetky produkty tejto značky prechádzajú dôkladným testovaním v našich špeciálne upravených meracích miestnostiach.

V prípade, že máte akékoľvek otázky, či podnety týkajúce sa týchto produktov neváhajte nás osloviť, radi ich s Vami preberieme.

 

FONESTAR

Španielska spoločnosť FONESTAR bola založená ako malá dielňa, v ktorej sa vyrábali elektrónkové rádiá, gramofónové ihly, kazetové prehrávače atď.. Postupne sa stala skvelou značkou s viac ako 100 zamestnancami a s pôsobnosťou na piatich svetových kontinentoch. Po viac ako 70 rokoch nahromadených skúseností má vlastnú výrobu v Španielsku a Ázii. FONESTAR sa zameriava na výrobu profesionálnych audio zariadení, PA inštalačných ozvučovacích a telekomunikačných zariadení a širokú škálu spotrebnej elektroniky. Inžinieri FONESTAR navrhujú inštalácie pre verejné a súkromné ​​budovy, letiská, štadióny, pretekárske dráhy atď..


www.fonestar.com

 

HILL-AUDIO

Anglická spoločnosť Hill Audio bola založená v roku 2008 a už od začiatku sa zaradila medzi popredných svetových výrobcov hudobných systémov. Najskôr sa zameriavala na všeobecnú elektroniku a zosilňovače zvuku, ako aj na multiroom systémy. Ich spoľahlivé zosilňovače si získali okamžitú popularitu medzi montážnikmi a zvukármi.
Vďaka množstvu ďalších kvalitných produktov sa spoločnosť Hill Audio stala obľúbenou značkou s inštalačnými zvukovými systémami v rôznych krajinách.


www.hill-audio.com

 

JENSEN

Peter Laurits Jensen  založil spoločnosť Jensen Radio Manufacturing Company v Chicagu už v roku 1927. Spočiatku vyrábala reproduktory pre vojenské účely a rádiá, neskôr začala vyrábať komerčné reproduktory pre verejné použitie. Už v roku 1929 spoločnosť Jensen vyrobila 60% všetkých reproduktorov, ktoré boli dodávané nezávislým výrobcom rozhlasových prijímačov. Jensen vyrobil prvý viacnásobný reproduktorový systém a predstavil prvý permanentný magnet, dynamický reproduktor a prvý komerčný kompresný výškový reproduktor. Jensen tiež vyvinul prvú basreflexovú reprosústavu a prvý komerčný koaxiálny reproduktor. 

Koncom 60-tych rokov spoločnosť JENSEN s výrobou skončila. V roku 1996 ale talianska spoločnosť SICA prijala výzvu na oživenie legendárnych Jensenových reproduktorov. Po dlhotrvajúcom intenzívnom výskume sú dnes produkty pod značkou Jensen vyrobené podľa rovnakých špecifikácií ako pôvodné reproduktory Jensen®, ktoré boli používané významnými menami ako napríklad Leo Fender a ďalšími. Po úspechu týchto reedícií spoločnosť Jensen® vydala nové reproduktory, ktoré využívajú dizajn rovnakej kvality ako originálne reproduktory Jensen®. Tieto reproduktory sú však dnes určené na prehrávanie modernej hudby vrátane reproduktorov zo série Jensen® Jet.

Značka  Jensen® je teda aj naďalej synonymom klasickej kvality a v súčasnosti aj priekopníkom vo výrobe moderných reproduktorov.

 

SICA

Talianska značka SICA vznikla v roku 1979. Skupina mladých mužov s láskou a vášňou pre hudbu a hi-fi vytvorila trh s reproduktormi. Spoločnosť má vlastné na zakázku navrhnuté a vyrobené poloautomatické výrobné linky, ktoré spájajú presnosť a kvalitu s typickou tvorivosťou "vyrobené v Taliansku". Ich prispôsobivosť produktov spolu s dynamickým prístupom k výrobe umožnili tejto značke získať si všetky medzinárodné trhy na piatich svetových kontinentoch.
SICA sa snaží vychádzať v ústrety svojim zákazníkom s cieľom splniť aj tie najzložitejšie požiadavky. Vyrábajú reproduktory pre všetky oblasti použitia od PA, profesionálne, Hi-Fi, až po reproduktory pre hudobné nástroje. Tieto reproduktory sú obľúbené po celom svete. Skúsenosťi a profesionálny prístup umožnili značke SICA získať licenciu na vývoj a výrobu reproduktorov značky JENSEN, ktorej reproduktory napísali históriu elektrického gitarového zvuku v minulom storočí a vývoj nových gitarových reproduktorov pre budúce storočie.

www.sica.it
 
 

MASTER AUDIO

Talianska spoločnosť MASTER AUDIO od roku 1981 pôsobí v oblasti distribúcie elektronických a ozvučovacích zariadení. Ponúka kvalitné výrobky za rozumnú cenu. Vďaka skúsenostiam získaným v priebehu rokov sa spoločnosť stala jedným z najväčších talianskych distribútorov profesionálnej zvukovej a auto hi-fi techniky.

Online katalóg www.masteraudionline.com obsahuje viac ako 500 položiek.

www.masteraudionline.com

 

LOTRONIC

Belgická spoločnosť LOTRONIC bola založená v roku 2007 skupinou obchodných partnerov s dlhoročnými skúsenosťami v obchodovaní s elektronickými a zvukovými zariadeniami. S ročnou mierou rastu viac ako 20% sa spoločnosť rýchlo stala významným hráčom na európskom trhu so sortimentom zvukovej a svetelnej techniky. LOTRONIC má v súčasnosti zastúpenie vo viac ako 30 krajinách prostredníctvom národných alebo miestnych distribútorov, maloobchodníkov, hypermarketov a e-shopov.

Spoločnosť LOTRONIC vlastní nasledovné obchodné značky:

  • IBIZA SOUND
  • IBIZA LIGHT
  • LTC
  • MADISON 
  • Party Light & Sound
  • BOOST 
  • BST 
  • AFX

Pre všetky tieto značky sme v rámci slovenského a českého trhu výhradným distribútorom.

www.lotronic.com

 

MADISON

MADISON je Belgická Hifi značka pre tích, ktorí hľadajú vynikajúcu kvalitu zvuku za dostupné ceny.
Produkty tejto značky sa predávajú vo veľkých obchodných reťazcoch ako Carrefoure, Media Markt, ...

www.madison-sound.com
 

BST

Francúzska spoločnosť s 50 ročnou históriou je momentálne súčasťou medzinárodnej skupiny LOTRONIC.
BST pro sú výrobky určené pre pevné inštalácie v komerčných budovách ako sú obchody, hotely reštaurácie, školy...

www.bst-dj.com
 

AFX LIGHT

AFX je obchodná značka spoločnosti BST pre kvalitné a cenovo atraktívne produkty svetelnej techniky, laserov, dymostrojov a efektovych systémov pre DJ-ov, rentalové spoločnosti a inštalácie v zábavných podnikoch.

www.afx-light.com

 

IBIZA SOUND & LIGHT

IBIZA LIGHT & SOUND je značka produktov zvukovej a svetelnej techniky pre začínajúcich DJ-ov, zabávačov, pre klubových a iných nadšencov, ktorí hľadajú spotrebné zariadenia za nízke ceny. Značka ponúka vynikajúci pomer hodnoty tovaru za dobrú cenu. Veľká ponuka svetelných a zvukových zariadení. Je to vedúca značka v rôznych segmentoch trhu. IBIZA je súčasťou nadnárodnej skupiny LOTRONIC.

www.ibiza-light.com

 

PARTY LIGHT & SOUND

PARTY LIGHT & SOUND je značka produktov zvukovej a svetelnej techniky pre začínajúcich DJ-ov, zabávačov a iných párty nadšencov, ktorí hľadajú spotrebné zariadenia za nízke ceny. Značka ponúka vynikajúci pomer hodnoty tovaru za dobrú cenu. Veľká ponuka svetelných a zvukových zariadení. Značka je líder v produktovej skupine "entry level". PARTY je momentálne súčasťou nadnárodnej skupiny LOTRONIC.

 

Accusonic - Audio Reserch

Kanadská spoločnosť má 40 ročnú históriu. V minulosti sa vo veľkej miere venovala výrobe hifi reprosústav a dodávala komponenty pre veľa renomovaných kanadskych výrobcov reprosústav.

V súčasnosti vyrába hi-fi reproduktory, auto reproduktory, kvalitné inštalačné reproduktory pre domáce a komerčné účely. V ich širokej ponuke nájdete tiež prepojovacie káble, konektory, komponenty pre výrobcov reprosústav atď..

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia