Koronavírus

Kategórie
 
 
 
 
 

Koronavírus - Aktuálne informácie

Vážení zákazníci,
 
vzhľadom na aktuálnu situáciu šírenia vírusu COVID-19, budeme na tejto stránke pravidelne aktualizovať informácie ohľadom nášho fungovania.
 
✅ Kamenná predajňa je opäť otvorená

Podľa aktuálnych nariadení vlády SR máme ako predajňa elektroinštalačného materiálu možnosť mať otvorené. Berieme to však zodpovedne a dodržiavame všetky hygienické opatrenia. Tešíme sa na vás každý pracovný deň od 8:00 do 16:00 v našej kamennej predajni v Radošovciach (okr. Skalica).

✅ Osobný odber opäť k dispozícii

Osobný odber v našej predajni bude prebiehať bezkontaktne. T.j. je potrebné dodržiavať bezpečnostné vzdialenosti a inštrukcie našich zamestnancov.

✅ E-shop

Vaše e-shopové objednávky vybavujeme v štandardnom režime pri dodržaní príslušných hygienických opatrení. Vzhľadom na aktuálnu situáciu vám odporúčame:

Na základe najnovších nariadení vlády, ktoré umožňujú otvorenie viacerých menších prevádzok sme opäť sprístupnili doručenie tovaru cez Zásielkovňu. Pri voľbe tohto spôsobu dopravy vám však odporúčame overiť si zmeny otváracích hodín vášho preferovaného výdajného miesta, ktoré mohli nastať. Taktiež vám aj naďalej odporúčame ako najbezpečnejší spôsob doručenia, doručenie kuriérom. Nemusíte tak nikam chodiť a chránite svoje zdravie. 

✅ Pri voľbe spôsobu platby vám odporúčame vybrať si platbu vopred, najmä z dôvodu, že pri platbe na dobierku dochádzate do priameho kontaktu s kuriérom, čomu sa dá takýmto spôsobom vyhnúť. Ak si však napriek tomu želáte platbu na dobierku, upozorňujeme vás, že dobierku je možné zrealizovať len prostredníctvom platobného terminálu. Vzhľadom na aktuálnu situáciu kuriéri neakceptujú platbu v hotovosti.

Pevne veríme, že to spolu zvládneme a ďakujeme, že konáte zodpovedne.

Držte sa priatelia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia